Jezus żyje i działa dzisiaj.

Drodzy Parafianie, Goście

oraz Sympatycy naszej Parafii i naszego kościoła, po raz drugi przychodzi nam przeżywać największe święta chrześcijaństwa - uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego - w sytuacji wielkiego zagrożenia i lęku, z racji nadal trwającej pandemii.

Pragnę, abyśmy w tym trudnym czasie uświadomili sobie, że Chrystus Zmartwychwstały przychodzi z darem swoim łask. W tej rzeczywistości potrzeba nam wszystkim głębokiego otwarcia się na ową moc płynącą od samego Chrystusa.

Niech więc światło wielkanocnego poranka będzie dla nas wszystkich zwiastunem spokojnych i szczęśliwych dni, niech przyniesie tak bardzo potrzebną nadzieję i sprawi, że w sercach nas wszystkich zagości radość i pokój.

W intencji Parafian, Gości i Sympatyków Parafii i kościoła zostanie odprawiona Msza święta w Niedzielę Zmartwychwstania o godzinie 6.00.

Błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego

Ksiądz Ryszard Paradowski