Pierwsza Spowiedź i Komunia święta

W miesiącu wrześniu 2020 r. rodzice dzieci, które będą miały uroczystość pierwszokomunijną w roku szkolno-katechetycznym 2020/2021 wypełniają formularz, który jest umieszczony na parafialnej stronie internetowej i od niedzieli 13 września będzie też możliwość pobrania formularza w zakrystii kościoła. Po jego wypełnieniu trzeba go złożyć u Księdza Dariusza lub katechetki Pani Marioli, którzy w tym roku szkolno-katechetycznym są odpowiedzialni za przygotowanie uroczystości pierwszokomunijnej.

Uroczystość pierwszokomunijna odbędzie się w sobotę 22 maja 2021 r.

- o godzinie 10.00 dla dzieci w albach,

- o godzinie 12.00 dla dzieci w strojach tradycyjnych.

Spotkania przygotowujące do przyszłorocznych uroczystości zaczną się od października 2020 r. Dla dzieci pierwszokomunijnych - w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy świętej która jest o godzinie 10.30.