W sobotę 28 grudnia 2019 r. rozpoczniemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wizyta duszpasterska zwana kolędą to czas wspólnej modlitwy i błogosławieństwa mieszkań i domów. Czas naszych wspólnych, bezpośrednich spotkań i rozmów. Jeśli dzieci i młodzież będą w szkole, proszę o pozostawienie zeszytów od religii. Zwyczajem lat ubiegłych, na 10 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej, prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Piotr będzie roznosił: wodę święconą, kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji Panu Piotrowi są jedną z form naszej wdzięczności za prace wykonywane przez niego w kościele i przy kościele

 

Plan kolędy na dni: 28 grudnia 2019 - 3 stycznia 2020 r.:

 

Sobota  28 grudnia 2019 r.

Od godziny 8.30 ulica Cedrowa i Botaniczna – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Lipowa – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Grabowa, Cisowa, Jesionowa 10 i Botaniczna 10 i 16 – trzeci z Księży.

Poniedziałek 30 grudnia 2019 r.

Od godziny 8.30 Nowe Boryszewo od Budmatu ulica Boryszewska – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Boryszewo od Stróżewka do Budmatu – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Boryszewo od Pieczarkarni w stronę Nowego Gulczewa (na zakończenie osiedle domków jednorodzinnych przy szosie w stronę Rogozina) – trzeci z Księży.

Czwartek 2 stycznia 2020 r.

Od godziny 8.30 Cekanowo ulica Mazowiecka – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Cekanowo wieś – dwóch Księży: jeden od numerów najniższych, drugi od ulicy Lazurowej.

Od godziny 15.30 Cekanowo ulice odchodzące od ulicy Stokrotki (oprócz Stokrotki) w stronę ulicy Królewskiej i ulica Płocka – jeden z Księży.

Od godziny 15.30 Cekanowo ulica Myśliwska, św. Huberta, św. Alberta – drugi z Księży.

Od godziny 15.30 Cekanowo ulica Północna i Ceglana – trzeci z Księży.

Piątek 3 stycznia 2020 r.

Od godziny 9.15 Rydzyno - dwóch Księży.

 

Plan kolędy na dni: 4 - 7 stycznia 2020 r.:

 

Sobota 4 stycznia 2020 r.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery parzyste od 2 do 32 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej do ulicy Zagłoby (w następującym porządku: ulica Szlachecka 2, 4, 4a, 6, 6a, 8, ulica Wołodyjowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, ulica Szlachecka 10, ulica Hetmańska 1, 3, 5, 6, ulica Szlachecka od 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, ulica Bohuna 13, 14, 16a, 16b, 18, 20, ulica Kmicica 13, 12, 11, 8, 7, 6, 5, 3, 2, 1, 1b, ulica Skrzetuskiego 10, 14, 16) – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery parzyste od 78 do 36 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej do ulicy Zagłoby (w następującym porządku: ulica Szlachecka 78, Stepowa 11a, 11, 7, 12, Kmicica 58, 51, 56, 49, 47, 54, 45, 43, 50, 48, 41, 39, 44, 40, 37, 38, 31, 29, 30, 28, 27, 25, 23, 24, 21, 22, 18, 19, 17, 16, 15, 14, ulica Szlachecka od 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 58, 60, 62, 68 i 70) – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Zagłoby od numeru 59 do 1 i od 54 do najniższych i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Zagłoby do ulicy Rogozińskiej (w następującym porządku: ulica Zagłoby 54, 52, 50, 59, 57, 51, 48, 46, 47, 51, ulica Rzędziana: 1, 2, 3, 4, 5, 8, ulica Basztowa 10, 8, 10a, 8a, 4, 4a, 2, 1, 14, 12, 10b, ulica Zagłoby 41, 39, 42, 40, 38, 35, 33, 36, 31, 29, 27, 32, 30, 23, 28, 21, 19, 17, 15, 13, 11, 8, 8a, 6, Basztowa 63, 44, 42, Zagłoby 16, 14, 12, 10, 9, 7, 5, 4, 3, 1, 1a) – trzeci z Księży.

Wtorek 7 stycznia 2020 r.

Od godziny 8.30 Mirosław i Stare Gulczewo wieś – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 Piotrowo – drugi z Księży.

Od godziny 13.30 Gulczewo Działki w stronę Rogozina oraz Ogród Sadowniczy – trzeci z Księży.

 

 

Plan kolędy na dni: 8 - 13 stycznia 2020 r.:

 

Środa 8 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Lisia od numeru 22 – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Górne od parowy – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Jastrzębia w stronę ulicy Parcele – trzeci z Księży.

Czwartek 9 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Jaskółcza, Zajęcza, Motylowa, Św. Huberta 18, 16, 25 i 14 oraz ulica Żywiczna – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Żurawia – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 Parcele Górne ulica Św. Huberta 2, 4, 6, 7, 8, ulica Drozdowa i ulica Szpacza – trzeci z Księży.

Piątek 10 stycznia 2020 r.

Od godziny 16.00 dwóch Księży: ulica Urbanowo – jeden z Księży, ulica Odległa - drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Borowicka 76, 76a, 76b, 74, 75, 77, 70, 70a, 69, 68, 66, 67, 67a, 67b, 67c, 65, 62, 60, 59, 57, 61, 63 – trzeci z Księży.

Sobota 11 stycznia 2020 r.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka od numeru 1 do 21 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej (w następującym porządku: Szlachecka 1, 5, 7, 9, Czarnieckiego 1, 4, 25, 23, 19, 27, 29, 32, 30, 28, 17, 26, 15, 13, 24, 20, 14, 9, 12, 10, 5, 8, 3, 6, Podbipięty 3, Wiśniowieckiego 4a, 4, 8, Podbipięty 16, 18, Wiśniowieckiego 23, 34, 21, 32, 30, 17, 26, 24, 22, 15, 20b, 18, 20, Szlachecka 11, 17, 19, 21) – jeden Ksiądz.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery nieparzyste od 23 do 43 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej (w następującym porządku: ulica Szlachecka 23, ulica Bohuna 11a, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 4, 4a, 2, 3, 3a, 1, ulica Sobieskiego 26, 19, 22, 15a, 20, 18, 8, 9, 7, 5, 6, 4, 3, ulica Podbipięty 23, 32, 21, 27, 29, 40, ulica Heleny 4, Podbipięty 38, 36, ulica Sobieskiego 2, 1, ulica Szlachecka 31, 33, 35, Heleny 1, Szlachecka 37, 41, 41a, 43, 43a, 29, 27, 25, 25a) – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka numery nieparzyste od 49 do 57 i wszystkie odchodzące od tej części ulicy Szlacheckiej (w następującym porządku: ulica Szlachecka 49, 51, 55, 57, 57a, ulica Husarska 6, 8a, 8, 5, 10, 12, 9, 13, 14, 16, Podbipięty 74, 72, Husarska 18, 17, Sarmacka 2, 4, 12, 16, 11, ulica Przesmyk 22, 19, 25, 27, ulica Chmielowa 1, 3, 5, 5a, 13, 17, 19, 23, Senatorska 26, 24, 22, 20, 16, Zbrojowa 3, 7, 9, 11, 15, Podbipięty 84) – trzeci z Księży.

 

Poniedziałek 13 stycznia 2020 r.

Od godziny 13.00 ulica Harcerska od numeru 79 do 85, ulica Złota, Piaski i Młyńska – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Harcerska od Cmentarza do Wiejskiej 12 - drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Borowicka 7, 7a i 7b – trzeci z Księży.

 

 

Plan kolędy na dni: 14 - 21 stycznia 2020 r.:

 

Wtorek 14 stycznia 2020 r.

Od godziny 14.00 ulica Basenowa, ulica Borowicka 10, 12, 13, 17, 19, 19a, Wiejska 42, 40, 38, ulica Zakole – jeden z Księży.

Od godziny 11.00 ulica Raczkowizna, Borowiczki Pieńki ul. Słowiańska od Cukrowni, ulica Zakątek i ulica Liściasta – drugi z Księży. Wizyta Duszpasterska odwołana z racji choroby Ks. Dariusza. Zostanie podany nowy termin. Serdecznie Wszystkich przepraszam Ks. Proboszcz.

Od godziny 12.00 ulica Ks. Skierkowskiego i Kaszubska – trzeci z Księży.

 

Środa 15 stycznia 2020 r.

Od godziny 8.30 Bielino, oprócz ulicy Zakątek i Liściastej przylegających do Bielina, a należących do Borowiczek Pieniek – jeden Ksiądz.

Od godziny 11.00 ulica Wierzbowa, Wilcza i Sarnia – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Małopolska od numerów najniższych – trzeci z Księży.Wizyta Duszpasterska odwołana z racji choroby Ks. Dariusza. Zostanie podany nowy termin. Serdecznie Wszystkich przepraszam Ks. Proboszcz.

 

Czwartek 16 stycznia 2020 r.

Od godziny 8.30 ulica Harcerska 100, Pocztowa od 2 do 14, Zarzeczna, Wójtowa, Flisacka i Korczaka numery nieparzyste od 27 do 1 – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Pocztowa od 16 do 24, Powiśle, Podwale, Roztocze i Rybna – drugi z Księży.

Od ulicy 8.30 ulica Grabówka od 76 do 84, ulica Gmury od numerów najwyższych, ulica Zgodna i Korczaka od numeru 31 do 33 i od numeru 36 do 44 (oprócz ulicy Małopolskiej) – trzeci z Księży. Wizyta Duszpasterska odwołana z racji choroby Ks. Dariusza. Zostanie podany nowy termin. Serdecznie Wszystkich przepraszam Ks. Proboszcz.

 

Piątek 17 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 ulica Widna i Morelowa 2 – jeden Ksiądz.

Od godziny 15.00 ulica Łamana od Lokalnej do Skrajnej i Morelowa 16 – drugi z Księży.

Od godziny 9.00 ulica Lokalna od Wyszogrodzkiej – trzeci z Księży.

 

 

Sobota 18 stycznia 2020 r.

Od 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka 95, Chocimska 2, 2a, 4, 4b, 5, Szlachecka 93, 91, 87, 85, 83, Ketlinga 11, 13, Zagłoby 102, 91, 93, 80a, Rycerska 11, 13, 15, 17, Zagłoby 80, 78, 78a, 76, 74, 74a, 72, 70, 75, 73, 71, 69, Hajduczka 9 ,7, 5, Zagłoby 65, 63, Stepowa 4, 6, 2 – jeden z Księży.

Od 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka 130, Chocimska 6, 8, Szlachecka 128, 126, 120, 118, Ruciana 11, 11a, 11b, Szlachecka 112, 110, 110a, 108, 104, 104a, 102, 102a, 102b, 100, 98, Husarska 4, 2, 3, 1, Ukryta 2, 4, 6, 8, 7, Szlachecka 96, 94, 92, 88, 86, 86a, 86b, 84, Senatorska 12, 10, 8, 2, 1, Kasztelańska 10, 8, 6, 4 – drugi z Księży.

Od 8.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka 81, Ketlinga 7, 5, 5a, 3, 3a, 3b, 1, Szlachecka 79, Ruciana 9, 8, 7, 5, 5a, 3, 6, 6a, 4, 1, Oleńki 6, 7, 5, 3, 2, 1, Podbipięty 84, Szlachecka 73, 69, 67, 65, 63, 61, 59, Przesmyk 15, 12, 11, 9, 10, 6, 5, 3, 4, 2, 12a – trzeci z Księży.

 

Poniedziałek 20 stycznia 2020 r.

Od godziny 9.30 Borowiczki Pieńki:

Ullica Piasowska od numerów 2 do 5 i ulice odchodzące - jeden z Księży.

Ulica Międzylas i ulica Piastowska do 15 i 48 oraz wszystkie odchodzące od Piastowskiej -  drugi z Księży.

Ulica Wodna i ulica Piastowska do 19 i 52 i wszystkie odchodzące -  trzeci z Księzy.

 

Wtorek 21 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.30 Nowe Gulczewo ulica Szlachecka 47, Stepowa 16, 22, 14, 57, 65, 63, 50, 61a, 61, 31a, 20, 19, 18, Kamienna 11, Stepowa 39, 41, 43, 36, 51, 52, 40, 42, 55, Podbipięty 33, 31, Kamienna 2, 4, 4a – dwóch Księży: jeden od Szlacheckiej 47, drugi Ksiądz od Kamiennej 4.

Od godziny 15.30 Nowe Gulczewo ulica Stepowa 26, 24, Chocimska 8, Stepowa 25, Basztowa 8, Stepowa 6, 29, Podbipięty 35, 57, Stepowa 25, 23, 21, 17, 15, Podbipięty 52, Stepowa 48, 59, Podbipięty 64, 47 – trzeci z Księży.

 

Plan kolędy na dni: 22 - 27 stycznia 2020 r.:

 

Środa 22 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 ulica Wiejska 5, 5a i 5b oraz ulica Srebrna – dwóch Księży.

Od godziny 16.00  ulica Pocztowa 13, 11, 9 – trzeci z Księży.

Czwartek 23 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 ulica Śliwowa, Orzechowa od Śliwowej do ulicy Morelowej, ulica Morelowa 6, 8, 10, 12 – dwóch Księży (jeden od ulicy Śliwowej, drugi od ulicy Morelowej).

Od godziny 15.00 ulica Wiśniowa od numerów najwyższych i ulica Orzechowa od numerów najniższych – trzeci z Księży.

Piątek 24 stycznia 2020 r.

Od godziny 16.00 ulica Harcerska od WTZ (numery 91, 93, 95, 97, 105, 107, 109, 111, 115, 102 i 104), ulica Żelazna i Zapłotek – dwóch Księży (jeden z Księży od WTZ, a drugi z Księży od ulicy Zapłotek).

Od godziny 15.00 ulica Harcerska prawa strona do Korczaka i ulica Korczaka prawa strona do Szkoły – trzeci z Księży.

Sobota 25 stycznia 2020 r.

Od godziny 9.00 ulica Kasztanowa od numerów najwyższych, ulica Pogodna, ulica Harcerska 13 – jeden z Księży.

Od godziny 9.00 ulica Leszczynowa od numerów najniższych i ulica Harcerska od cmentarza do kościoła, ulica Wiosenna od 2 do 9 i ulica Majowa – drugi z Księży.

Od godziny 9.00 Sielska od numerów najniższych – trzeci z Księży.

Poniedziałek 27 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 ulica Łowicka i Kurpiowska – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Białowieska i Łomżyńska od numerów najniższych – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Białowieska, Łomżyńska – od numerów najwyższych i ulica Mazowiecka – trzeci z Księży.

 

 

Plan kolędy na dni: 28 stycznia - 1 lutego 2020 r.:

 

Wtorek 28 stycznia 2020 r.

Od godziny 11.00 ulica Raczkowizna, Borowiczki Pieńki ul. Słowiańska od Cukrowni, ulica Zakątek i ulica Liściasta – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Kątowa od numerów najniższych do numeru 19 i ulica Łamana 4, 8, 5 i 7 – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Kątowa od numeru 41 do 14 – trzeci z Księży.

Środa 29 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 ulica Morelowa 32, ulica Chmielna 50, 48, 49, 44, 42, 40, 38, 36, 32, 30, 29, 29a, 29b, 29c, 29d, 29e, 23, 24, 28, 26 – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Chmielna 1, 2, 3, 5, 8, ulica Poziomkowa 2, 11, 9, 5, 15, 17, 21, 12, 27, ulica Chmielna 9, 13, 15, 17, 20, 21 – drugi z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Harcerska 117, 119, 121, 123, 125 – trzeci z Księży.

 

Czwartek 30 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.00 ulica Morelowa 25, 23, 22, ulica Porzeczkowa od numerów najniższych – jeden z Księży.

Od godziny 15.00 ulica Brzoskwiniowa początek od ulicy Skrajnej – drugi z Księży.

 

Piątek 31 stycznia 2020 r.

Od godziny 15.30 ulica Skrajna – trzech Księży.

 

Sobota 1 lutego 2020 r.

Od godziny 8.30 ulica Grabówka od 76 do 84, ulica Gmury od numerów najwyższych, ulica Zgodna i Korczaka od numeru 31 do 33 i od numeru 36 do 44 (oprócz ulicy Małopolskiej) – jeden z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Mokra, Miedziana i Nowa – drugi z Księży.

Od godziny 8.30 ulica Prosta – trzeci z Księży (od numerów najniższych).

Dodatkowe informacje