I. Niedziele i święta nakazane:

10.30 (dzieci)

17.00 (młodzieżowa)

18.30 Rodzinna, dziękczynno – błagalna, tylko w niedziele. Msza święta bez przyjmowanej intencji, a sprawowana w intencjach spisanych i złożonych przed ołtarzem św. Joanny Beretta-Molla. Po mszy świętej nowenna dziękczynno-błagalna, w intencjach, w których była sprawowana msza święta. W ostatnią niedzielę każdego miesiąca możliwość złożenia przyrzeczeń Duchowej Adopcji.

II. Dni powszednie: 7.00, 17.00, 18.00 i 18.30 z wyjątkiem:

• czasu wizyty duszpasterskiej - w czasie wizyty duszpasterskiej msze święte: 7.00, 7.30;
  • wakacji – w okresie wakacji msze święte: 17.00 i 18.00.

Zgodnie z rozkładem mszy świętych i nabożeństw obowiązującym od marca 2019 r. w dni powszednie od poniedziałku do czwartku włącznie po mszy świętej o godzinie 17.00 adoracja w ciszy, natomiast w każdy piątek o godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, do godziny 17.00. Na początek wystawienia Koronka do Bożego Miłosierdzia i następnie adoracja w ciszy.

Taki rozkład będzie z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca, piątków Wielkiego Postu, a także piątków października – miesiąca różańca świętego.

1. Adoracje:
  1. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy świętej o godzinie 12.00. Od Wielkanocy do pierwszej niedzieli października połączona z procesją eucharystyczną w której bierze udział asysta procesyjna i dziewczynki po I komunii świętej sypiące kwiatkami.
  2. W doroczną uroczystość odpustową (ostatnia niedziela lipca), po mszy świętej o godzinie 12.00, połączona z procesją eucharystyczną w której bierze udział asysta procesyjna i dziewczynki po I komunii świętej sypiące kwiatkami.
  3. Przez oktawę Bożego Ciała, połączona z procesją eucharystyczną w której bierze udział asysta procesyjna i dziewczynki po I komunii świętej sypiące kwiatkami.
  4. Każdy pierwszy czwartek miesiąca po mszy świętej o godzinie 17.00 do mszy świętej o godzinie 18.00, prowadzą osoby należące do Wspólnoty Krwi Chrystusa.
  5. Każdy pierwszy piątek miesiąca (oprócz Wielkiego Postu) adoracja w ciszy od godziny 15.00 do 18.00, z przerwą na mszę świętą o godzinie 17.00, okazja do spowiedzi pierwszo piątkowej od godziny 16.00 do 18.00.
  6. Natomiast w każdy kolejny piątek miesiąca o godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, do godziny 17.00. Na początek wystawienia Koronka do Bożego Miłosierdzia i następnie adoracja w ciszy. Taki rozkład będzie z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca, piątków Wielkiego Postu, a także piątków października – miesiąca różańca świętego.

IV. Inne nabożeństwa:

1. Roraty – adwent, dni powszednie 7.00.
  2. Droga krzyżowa: każdy piątek Wielkiego Postu - dzieci 16.30, dorośli 17.15, młodzież 19.00.
  3. Gorzkie Żale: każda niedziela Wielkiego Postu – 16.30.
  4. Nabożeństwo majowe: niedziele 16.30, od poniedziałku do piątku 17.30, soboty według grafiku podanego na bieżąco w gablotach.
  5. Nabożeństwo czerwcowe: niedziele 16.30, od poniedziałku do piątku 17.30, soboty według grafiku podanego na bieżąco w gablotach.
  6. Różaniec – październik: niedziele 16.30,
  1. dzieci od poniedziałku do piątku 16.30,
  2. dorośli od poniedziałku do piątku 17.15,

w soboty według grafiku podanego na bieżąco w gablotach.

1. Nabożeństwa fatimskie: od maja do października 13-tego dnia każdego miesiąca. W programie msza święta, różaniec prowadzony przez Koła Różańcowe i procesja fatimska z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Na czas procesji wokół kościoła zapalamy przyniesione świece.

1. Chrzty: każda 2 niedziela miesiąca oraz 1 dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy - 13.00.