W miesiącu wrześniu 2021 r. uczniowie II klas szkół ponadpodstawowych, którzy w roku szkolno-katechetycznym 2021/2022 przyjmą sakrament bierzmowania, wypełniają formularz, który jest

umieszczony na parafialnej stronie internetowej (w zakładce Bierzmowanie) i będzie też możliwość pobrania formularza w zakrystii kościoła. Po jego wypełnieniu trzeba go złożyć u Księdza

Andrzeja, który jest odpowiedzialny za przygotowanie tejże uroczystości.

Spotkania przygotowujące do przyszłorocznych uroczystości zaczną się od października 2021 r. Pierwsze spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem odbędzie się w trzecią niedzielę października 2021 r., po Mszy świętej która będzie o godzinie 12.00. Kolejne spotkania zawsze w trzecią niedzielę miesiąca, po Mszy świętej o godzinie 12.00.

Egzamin przed bierzmowaniem odbędzie się w sobotę 26 lutego 2022 r. Uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania przez młodzież odbędzie się w niedzielę 27 marca 2022 r. na Mszy świętej o godzinie 14.00.

Informacja z ogłoszeń parafialnych - niedziela 27 lutego 2022 r.:

Wczoraj odbył się egzamin przed bierzmowaniem. Tych, którzy z różnych racji nie mogli przybyć na egzamin przed bierzmowaniem, zapraszamy w drugą sobotę marca na godzinę 9.00.