Bierzmowanie

W miesiącu wrześniu 2020 r. uczniowie II klas szkół ponadpodstawowych, którzy w roku szkolno-katechetycznym 2020/2021 przyjmą sakrament bierzmowania, wypełniają formularz, który jest umieszczony na parafialnej stronie internetowej i od niedzieli 13 września będzie też możliwość pobrania formularza w zakrystii kościoła. Po jego wypełnieniu trzeba go złożyć u Księdza Dariusza, który jest odpowiedzialny za przygotowanie tejże uroczystości.

Spotkania przygotowujące do przyszłorocznych uroczystości zaczną się od października 2020 r. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla młodzieży przed bierzmowaniem odbędzie się w drugą niedzielę października 2020 r. po Mszy świętej która będzie o godzinie 12.00.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania począwszy od miesiąca listopada 2020 r. będą w każdą trzecią niedzielę miesiąca, po Mszy św. o godzinie 12.00.