Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego

W miesiącu wrześniu 2020 r. rodzice dzieci, które będą miały uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego w roku szkolno-katechetycznym 2020/2021 wypełniają formularz, który jest na parafialnej stronie internetowej i od niedzieli 13 września 2020 r. będzie też możliwość pobrania formularza w zakrystii kościoła. Po jego wypełnieniu trzeba go złożyć u Księdza Pawła lub katechetki Pani Agnieszki, którzy w tym roku szkolno-katechetycznym są odpowiedzialni za przygotowanie uroczystości odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego.

Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego odbędzie się w sobotę 29 maja 2021 r.

- o godzinie 10.00 dla dzieci ze szkoły w Borowiczkach

- o godzinie 12.00 dla dzieci ze szkół spoza terenu parafii.

Spotkania przygotowujące do przyszłorocznych uroczystości zaczną się od października 2020 r. Dla dzieci przygotowujących się do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego – każda druga niedziela miesiąca, po Mszy świętej o godzinie 10.30.