II NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 stycznia 2013 r.

1. Dziś na mszach świętych o godzinie 10.30 i 12.00 gościmy zespół muzyczny Moja Rodzina ( Galeria ). Po tych mszach świętych będzie również koncert w wykonaniu tego zespołu. Zespół tworzą rodzice i piątka dzieci: Antonina, Gabriel, Szymon, Mikołaj, Jeremiasz.
  2. Dziś po mszy świętej dziecięcej, w salce katechetycznej Pani Mariola pobierze miary dzieci potrzebne do wykonania strojów komunijnych – alb. W naszej Parafii uroczystość pierwszokomunijna będzie w dwóch grupach: dla dzieci w albach i dla dzieci w strojach tradycyjnych.
  3. Dziś po mszy świętej, która jest odprawiana o godzinie 17.00, kolejne spotkanie dla młodzieży trzecich kas gimnazjum przed bierzmowaniem. Dnia 23 stycznia w zakładce "Sakramenty Święte" przy bierzmowaniu zostaną podane terminy spotkań w małych grupach w  lutym i marcu dla kandydatów do bierzmowania.
  4. Zakupiłem kolejne 1.000 litrów oleju grzewczego do ogrzewania kościoła.
  5. Serdeczne Bóg zapłać dla jednej z firm za naprawę instalacji grzewczej kościoła.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za odśnieżenie terenu wokół kościoła.
  7. W tym tygodniu będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. Starajmy się odwiedzić naszych Dziadków okazując im wdzięczność za wszelkie dobro. Wszystkim obecnym Babciom i Dziadkom i wszystkim Babciom i Dziadkom z Parafii składam serdeczne życzenia: zdrowia, radości z wnuków oraz Bożej opieki na każdy dzień jak najdłuższego życia.
  8. Na Sumie: modlitwa za Synod.
  9. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy trzeci tydzień nowenny do Ducha Świętego przed Misjami Parafialnymi, które rozpoczną się dnia 10 marca br. Nowenna w  dniu dzisiejszym na zakończenie każdej mszy świętej, natomiast w dni powszednie na zakończenie mszy świętej porannej.
  10. W dalszym ciągu trwa wizyta duszpasterska. Na 15 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Rafał będzie roznosił wodę świeconą, kredę i kadzidło. Plan kolędy znajduje się na stronie internetowej naszej Parafii. Dziś podaję plan wizyty duszpasterskiej na dni od 28 do 31 stycznia .
  11. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.