Niedziela Chrztu Pańskiego - 13 stycznia 2013 roku

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Jednak zgodnie z tradycją śpiew kolęd i dekoracja bożonarodzeniowa będzie do uroczystości Matki Bożej Gromicznej.
  2. W dzisiejszą niedzielę Chrztu Pańskiego, z racji Roku Wiary, na każdej mszy świętej odnowimy przyrzeczenia chrztu świętego.
  3. Dziś na zakończenie mszy świętej dziecięcej jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 20 w Płocku – Borowiczkach.
  4. Dziś po mszy świętej dziecięcej kolejne spotkanie dla uczniów klas czwartych i ich rodziców przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego. Natomiast za tydzień, po mszy świętej, która jest o godzinie 17.00, spotkanie dla młodzieży trzecich klas gimnazjum przed bierzmowaniem.
  5. Za tydzień na mszach świętych o godzinie 10.30 i 12.00 będziemy gościć zespół muzyczny Moja Rodzina. Oprawa muzyczna obydwu mszy świętych oraz koncert kolęd po tych mszach świętych będzie w wykonaniu gościnnego zespołu.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za odśnieżenie terenu wokół kościoła.
  7. Dziś na zakończenie każdej mszy świętej oraz w dni powszednie na mszy świętej porannej, nowenna do Ducha Świętego w intencji Misji Parafialnych, które rozpoczną się 10 marca 2013 roku.
  8. Na sumie modlitwa za Synod.
  9. W dalszym ciągu trwa wizyta duszpasterska. Na 15 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Rafał będzie roznosił wodę świeconą, kredę i kadzidło. Plan kolędy znajduje się na stronie internetowej naszej Parafii. Dziś podaję plan wizyty duszpasterskiej na dni od 21 do 26 stycznia.
  10. W tym tygodniu - 19 stycznia - Ksiądz Mariusz obchodzi dzień swoich imienin. Księdzu Mariuszowi składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i Bożego błogosławieństwa
    w posłudze kapłańskiej. Pamiętajmy w modlitwach o Solenizancie.
  11. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.