VI niedziela wielkanocna – 14 maja 2023 r.

1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele przez cały miesiąc maj, od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30. W soboty według następującego grafiku:
  • 20 maja godzina 17.30;
  • 27 maja godzina 17.30.

W każdą niedzielę i święta o godzinie 16.30.

1. Spotkania organizacyjne przed pierwszą spowiedzią i komunią świętą:
  • wtorek 16 maja godzina 19.00 dla dzieci w albach;
  • czwartek 18 maja godzina 19.00 dla dzieci w strojach tradycyjnych.
  1. Spotkania dla dzieci klas czwartych przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego:
  • poniedziałek 15 maja godzina 19.00 dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej w Płocku – Borowiczkach,
  • piątek 19 maja godzina 19.00 dla dzieci uczęszczających do szkół poza terenem parafii.
  1. W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 spotkanie dla ministrantów.
  2. Zgodnie z naszym Planem wydarzeń parafialnych na 2023 r. w niedzielę za tydzień tj. 21 maja, na mszy świętej o godzinie 12.00, będziemy przeżywać zbiorowy jubileusz Małżeństw obchodzących 25-tą rocznicę ślubu. Serdecznie zapraszam Jubilatów i ich rodziny na tę szczególną mszę świętą.

W tym samym dniu tj. w niedzielę 21 maja, po mszy świętej o godzinie 12.00 koncert muzyczny, w którym zagrają trzy połączone orkiestry: Gminna Orkiestra Dęta ze Słupna, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gozdowa i Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Goleszyna, pod batutą Edwarda Wielgóckiego. Zapraszam serdecznie.

1. Pragnę z radością wszystkich poinformować – i jednocześnie pogratulować Księdzu Andrzejowi Petrykowskiemu - że w piątek 12 maja br. ksiądz Andrzej z rąk biskupa płockiego otrzymał nominację na proboszcza parafii Niechłonin w dekanacie żuromińskim. Ksiądz Andrzej parafię obejmie 1 sierpnia 2023 r. My pożegnamy księdza Andrzeja w ostatnią niedzielę lipca.
  2. Kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do środy i w piątek od godziny 16.00 do 17.30, w soboty od godziny 7.30 do 8.00. Kancelaria jest nieczynna w każdy czwartek, niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca. Pilne sprawy możemy załatwić przez telefon, numer podany na parafialnej stronie internetowej.
  3. Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  4. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.