XXII Niedziela zwykła –28 sierpnia 2022 r.

1. Dziś, zgodnie z naszym planem uroczystości parafialnych, będziemy świętować zbiorowy jubileusz Małżonków obchodzących 50 rocznicę ślubu. Zapraszam Jubilatów na uroczystą mszę świętą o godzinie 12.00.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca września:
  • pierwszy czwartek adoracja od godziny 17.30 do 18.00, prowadzona przez osoby należące do Parafialnej Grupy Przenajświętszej Krwi Chrystusowej;
  • pierwszy piątek - adoracja w ciszy od godziny 16.00 do 17.00, nabożeństwo pierwszopiątkowetradycyjnie przed mszą świętą która będzie o godzinie 18.00; spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.00 do 18.00; My kapłani zachęcamy dzieci i młodzież w pierwszy piątek do spowiedzi z racji rozpoczęcia nowego roku szkolno-katechetycznego;
  • nabożeństwo pierwszosobotnie po mszy świętej, która będzie o godzinie 18.00.
  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca września. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam asystę procesyjną wraz z dziewczynkami po pierwszej komunii świętej do sypania płatkami kwiatów. Zwracam się z prośbą o przyniesienie płatków kwiatów i dziękuję wszystkim, którzy to uczynią.
  2. Od czwartku, 1 września, wracamy do mszy świętych w dni powszednie o godzinie
    7.00 rano.
  3. Od przyszłej niedzieli zapraszamy dzieci na msze święte o godzinie 10.30, z właściwą dla nich oprawą.
  4. Dziś o godzinie 16.30 w domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  5. Kwiaty, które mamy w kościele zostały ufundowane przez Zaślubionych w ubiegłym tygodniu.
  6. Bóg zapłać za złożone dodatkowe ofiary w kopertach na tacę i bezpośrednio do mnie, z przeznaczeniem na prace w parafii.
  7. Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  8. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.