II dzień Świąt Wielkanocnych - 18 kwietnia 2022 r.

1. Wyrażam podziękowanie Parafianom i Gościom za piękne przeżycie całego Triduum Paschalnego oraz Świąt Wielkanocnych.
  2. Słowa podziękowania kieruję wobec Asysty procesyjnej, Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnej, Orkiestry Strażackiej Gminy Słupno, Grup które adorowały w Wielką Sobotę.
  3. Dziś drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy, msze święte będą: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00. Nie będzie mszy świętej o godzinie 18.30, która jest tylko w niedziele.
  4. Uroczystość Świąt Wielkanocnych trwa przez oktawę i kończy się Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  5. W najbliższą sobotę w naszej Parafii będzie uroczystość związana z dorocznym wspomnieniem św. Joanny Beretty Molla. Już tradycyjnie o godzinie 9.00 spod płockiej Stanisławówki wyruszy piesza pielgrzymka do naszego kościoła jako miejsca kultu św. Joanny Beretty Molla. Uroczysta msza święta będzie o godzinie 12.00, zostanie odprawiona w intencji wszystkich pielgrzymów oraz w intencji wszystkich, którzy przybędą, aby uczestniczyć w tejże mszy świętej.
  6. W gablotach przed kościołem znajdują się plakaty informujące o obchodzie Święta Miłosierdzia w Sanktuarium na Starym Rynku w Płocku. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na cele charytatywne kościoła.
  7. Życzę błogosławionego przeżycia II dnia Świąt dla Parafian i Gości.
  8. Dziś będzie wielu z nas podróżować. Życzę szczęśliwego dotarcia do celu.
  9. Na zakończenie każdej mszy świętej modlitwa w intencji podróżujących).
  10.  Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  11.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.