XX niedziela zwykła – 15 sierpnia 2021 r.

1. Dziś 15 sierpnia - uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na zakończenie każdej Mszy świętej.
  2. Zgodnie z naszym planem wydarzeń parafialnych na 2021 r. , w niedzielę 22 sierpnia, na Mszy świętej o godzinie 12.00 będą nasze dożynki parafialne. Proszę mieszkańców poszczególnych wiosek o przygotowanie wieńców dożynkowych.
  3. Za tydzień ostatnia niedziela z ks. Pawłem w naszej Parafii, a za 2 tygodnie powitamy nowego ks. Prefekta.
  4. Bóg zapłać za dwa 5 litrowe pojemniki płynu do dezynfekcji Rodzinie Krzeszewskich z Nowego Gulczewa.
  5. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, z przeznaczeniem na prace w parafii.
  6. Bóg zapłać Zaślubionym w ubiegłym tygodniu za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła.
  7. Dziękuję za stosowanie maseczek ochronnych zasłaniających usta i nos. Zachęcam  również do dezynfekcji rąk z wykorzystaniem dozowników do bezdotykowej dezynfekcji rąk, które są ustawione przy wejściu do kościoła, przed ławkami.
  8. Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  9. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.