XI niedziela zwykła - 13 czerwca 2021 r.

1. Dziś, zgodnie z naszym planem uroczystości parafialnych na 2021 r. obchodzimy Zbiorowy Jubileusz 50-lecia Ślubu. Serdecznie zapraszam Jubilatów na mszę świętą o godzinie 12.00.
  2. Dziś kolejne nabożeństwo fatimskie, które są 13 dnia każdego miesiąca, począwszy od 13 maja i kończą się 13 października. Z racji niedzieli rozpocznie się nabożeństwem różańcowym o godzinie 16.00, a zakończy mszą świętą o godzinie 17.00
  3. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30, w związku z czym przez miesiąc czerwiec nie będzie prywatnej adoracji, która jest od poniedziałku do piątku od godziny 17.30 do 18.00.W niedziele i święta nabożeństwa czerwcowe o godzinie 16.30.
  4. Z racji pandemii starajmy się też uczestniczyć w mszach świętych w niedzielę i święta na zewnątrz kościoła. Przed głównym wejściem jest włączane nagłośnienie.
  5. Dziękuję za stosowanie maseczek ochronnych zasłaniających usta i nos. Zachęcam  również do dezynfekcji rąk z wykorzystaniem dozowników do bezdotykowej dezynfekcji rąk, które są ustawione przy wejściu do kościoła, przed ławkami.
  6. KOMUNIKAT WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W PŁOCKU

Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku informuje, że dnia 1 lipca 2021 r. o godz. 10.00 odbędzie się pierwszy termin egzaminów wstępnych dla kandydatów do WSD w Płocku. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej (wsdplock.pl) oraz na seminaryjnym Facebooku. Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (nr tel. 600-274-484).

W okresie podejmowania ważnych decyzji życiowych przez wielu młodych ludzi, otoczmy ich naszą modlitwą i dodajmy odwagi szczególnie tym, którzy odkrywają głos powołania do służby kapłańskiej i pragną pójść za Jezusem.

Płock, dnia 1 czerwca 2021 r.

Ks. Marek Jarosz

Rektor WSD

1.  Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  2.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.