II dzień Świąt Wielkanocnych 5 kwietnia 2021 r.

1. Dziś, w drugi dzień Świąt, Msze święte będą: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.00 i 17.00. Nie będzie Mszy świętej o godzinie 18.30 dziekczynno-błagalnej, która jest tylko w niedziele.
  2. Uroczystość Świąt Wielkanocnych trwa przez oktawę i kończy się Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  3. Z racji pandemii starajmy się też uczestniczyć w Mszach świętych i nabożeństwach na zewnątrz kościoła. Przed głównym wejściem będzie włączone nagłośnienie.
  4. Spotkanie dla uczniów klas III i ich rodziców przed I-szą spowiedzią i komunią świętą będzie w drugą niedzielę miesiąca kwietnia, po Mszy świętej dla dzieci, połączone ze spotkaniem dla uczniów klas IV i ich rodziców przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego.
  5. Jutro, we wtorek 6 kwietnia, będziemy obchodzić rocznicę Nawiedzenia Parafii przez Matkę Bożą Częstochowską w Jej cudownym wizerunku. Na godzinę 20.00 zapraszam na Mszę świętą w intencji wszystkich Parafian, która zakończy się Apelem Jasnogórskim.
  6. Dziękuję za stosowanie maseczek ochronnych zasłaniających usta i nos. Zachęcam  również do dezynfekcji rąk z wykorzystaniem dozownika do bezdotykowej dezynfekcji rąk, który jest ustawiony przy wejściu do kościoła, przed ławkami.
  7. Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  8. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.