XIX niedziela zwykła – 9 sierpnia 2020 r.

  1. W najbliższy czwartek - 13 sierpnia - kolejne nabożeństwo fatimskie, które są 13 dnia każdego miesiąca, począwszy od 13 maja i kończą się 13 października. Nabożeństwo fatimskie rozpocznie się różańcem o godzinie 17.00, a zakończy się Mszą świętą o godzinie 18.00.
  2. W najbliższą sobotę - 15 sierpnia - uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze święte jak w każdą niedzielę: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o godzinie 17.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na zakończenie każdej Mszy świętej.
  3. Za dwa tygodnie, w niedzielę 23 sierpnia, na Mszy świętej o godzinie 1200 będą nasze dożynki parafialne. Proszę mieszkańców poszczególnych wiosek o przygotowanie wieńców dożynkowych.
  4. Informuję, że w naszej Parafii stwarzamy kolejny dodatkowy termin uroczystości Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Uroczystość odbyłaby się w ostatnią sobotę sierpnia tj. 29 sierpnia br.

Rodziców zainteresowanych tym terminem uroczystości proszę o zgłoszenia telefoniczne do 20 sierpnia do Pani Katechetki Marioli Milewskiej tel. 530 526 277.

  1. Pielgrzymów duchowych zapraszam, w dni powszednie do 14 sierpnia włącznie, na Msze święte o godzinie 18.00.
  2. W trosce o zdrowie nas wszystkich zwracam się z prośbą o stosowanie w kościele maseczek ochronnych.
  3. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ostatnim tygodniu w kopertach, na konto parafialne czy też bezpośrednio do mnie, na rzecz bieżącego funkcjonowania Parafii oraz na prowadzone prace, w trudnym okresie pandemii.
  4. Czasopisma religijne można nabywać w zakrystii kościoła.
  5. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dodatkowe informacje