XIV niedziela zwykła – 5 lipca 2020 r.

 

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca lipca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zachęcam do posypania kwiatkami chodnika procesyjnego tuż przed rozpoczęciem sumy. Dziękuję wszystkim, którzy to uczynią.
  2. Zwyczajem lat ubiegłych w naszej Parafii przez lipiec i sierpień nie ma Mszy świętych o godzinie 7.00 rano w dni powszednie.
  3. Począwszy od 1 lipca od poniedziałku do piątku włącznie adoracja w ciszy od godziny 17.30 do 18.00.
  4. Informuję, że decyzją Parafialnej Rady Gospodarczej kontenery na śmieci na cmentarzu będą ustawiane na tyle cmentarza.
  5. Bóg zapłać wczoraj Zaślubionym za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła.
  6. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ostatnim tygodniu w kopertach, na konto parafialne czy też bezpośrednio do mnie, na rzecz bieżącego funkcjonowania Parafii oraz na prowadzone prace, w trudnym okresie pandemii.
  7. Czasopisma religijne można nabywać w zakrystii kościoła.
  8. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej Mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy najserdeczniejsze życzenia.

Dodatkowe informacje