XII niedziela zwykła – 21 czerwca 2020 r.

 

  1. Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30.

W niedziele i święta nabożeństwa czerwcowe o godzinie 16.30.

  1. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ostatnim tygodniu w kopertach, na konto parafialne czy też bezpośrednio do mnie, na rzecz bieżącego funkcjonowania Parafii oraz na prowadzone prace, w trudnym okresie pandemii.
  2. Bóg zapłać za kwiaty ofiarowane przez rodziców, których dzieci wczoraj po razy pierwszy uczestniczyły w sposób pełny we Mszy świętej, przyjmując Chrystusa Pana w komunii świętej i których dzieci w sposób uroczysty odnowiły przyrzeczenia chrztu świętego.
  3. Czasopisma religijne można nabywać w zakrystii kościoła.
  4. W najbliższy wtorek - 23 czerwca - będziemy obchodzić Dzień Ojca. Wszystkim tatusiom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, aby udało się jak najlepiej wypełnić ważne posłannictwo taty i męża w każdej rodzinie. Za wszystkich tatusiów będziemy się modlić w najbliższy wtorek podczas Mszy świętych i w czasie nabożeństwa czerwcowego.
  5. W tym tygodniu kończy się rok szkolno-katechetyczny. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w czasie nabożeństwa czerwcowego, czyli od godziny 17.30 do 18.00. Rozpoczną się wakacje, dla wielu też czas urlopu. Życzymy, aby był to czas dobrego odpoczynku przede wszystkim w gronie całych rodzin. Nie zapominajmy o naszym kontakcie z Bogiem, o niedzielnych Mszach świętych i o codziennej modlitwie. W najbliższą niedzielę po Mszy świętej która będzie o godzinie 10.30, wobec Chrystusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie podziękujemy Bogu za miniony rok szkolno-katechetyczny, prosząc o szczęśliwy, rodzinny wypoczynek wakacyjny.
  6. Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.

Dodatkowe informacje