V Niedziela zwykła –  9 lutego 2020 r.

1.     Dziś, po mszy świętej o godzinie 10.30, kolejne spotkanie dla uczniów klas IV i ich rodziców, przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego.

2.     W najbliższy wtorek - 11 lutego - doroczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Już zwyczajowo zapraszam wszystkie osoby chore i osoby starsze na wspólną mszę świętą, która będzie o godzinie 18.00. Msza święta zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem (tzw. błogosławieństwo z Lourdes).

3.     Za dwa tygodnie wszystkie msze święte zostaną odprawione w intencji Parafian, których odwiedziliśmy podczas wizyty duszpasterskiej i zostanie przedstawione podsumowanie kolędy.

4.     Zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami, do dnia 15 lutego włącznie, msze święte w dni powszednie będą tylko o godzinie 7.00 i 7.30. Nie będzie mszy wieczornych.

5.     Kancelaria parafialna do dnia 15 lutego włącznie czynna w dni powszednie w godzinach 7.30 – 8.00.

6.     Na naszej parafialnej stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące pielgrzymki do Ziemi Świętej, która będzie od 1 do 8 lipca br. Zapisy z wpłatą pierwszej raty, w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, do 15 lutego.

7.     Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w kopertach na tacę w ubiegłą niedzielę oraz składane podczas kolędy, z przeznaczeniem na prowadzone prace.

8.     Czasopisma religijne możemy nabywać w zakrystii kościoła.

9.     Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.

Dodatkowe informacje