XXV niedziela zwykła – 22 września 2019 r.

1. Dziś, po mszy świętej o godzinie 12.00, Piknik rodzinny Ze świętym Stanisławem Kostką, na którym będzie dużo atrakcji dla dzieci, przekąska dla każdego. Czas umili muzyka. Piknik jest organizowany przez Parafię, Radę Osiedla Imielnica, Parafialny Klub Sportowy oraz Przedszkole w Płocku - Imielnicy. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  2. Zgodnie z naszym parafialnym kalendarzem, za tydzień będziemy obchodzić zbiorowy jubileusz małżeństw obchodzących 25 rocznicę ślubu. My kapłani serdecznie zapraszamy Jubilatów na mszę świętą o godzinie 12.00.
  3. Proszę, aby rodzice dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii świętej oraz do odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego, chodzących do szkół poza terenem parafii dokonali zgłoszeń na formularzach, które są do pobrania na parafialnej stronie internetowej lub w zakrystii kościoła, w terminie do końca września. Zgłoszenia do pierwszej komunii zgłaszamy do Księdza Pawła, natomiast zgłoszenia do odnowienia przyrzeczeń - do Księdza Dariusza. Natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 w Płocku-Borowiczkach składają zgłoszenia do Pań Katechetek.
  4. W pierwszą niedzielę października, po mszy świętej która jest o godzinie 10.30, spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii świętej.
  5. W drugą niedzielę października, po mszy świętej o godzinie 10.30, spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego.
  6. W niedzielę za tydzień w nowym domu parafialnym o godzinie 16.30 spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  7. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca września. Na mszy świętej dziękczynno-błagalnej o godzinie 18.30 będzie można złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji.
  8. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę, na prowadzone w tym roku prace.
  9. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  10.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej  mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.