XXI niedziela zwykła – 25 sierpnia 2019 r.

1. Zgodnie z decyzją biskupa płockiego z dniem 22 sierpnia posługuje w naszej Parafii Ksiądz Paweł Kułakowski, którego w imieniu wszystkich bardzo serdecznie witam i życzę, aby jego posługa w naszej rodzinie parafialnej przynosiła mu jak najwięcej kapłańskiej radości. Szczęść Boże Księże Pawle.
  2. Dziś, na mszy świętej o godzinie 1200 uroczystość dożynkowa – nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony, w której wezmą udział mieszkańcy wiosek z wieńcami dożynkowymi i Poczty Sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych. Zapraszam wszystkich Parafian i Gości, którzy spędzają na terenie naszej parafii czas wakacji czy urlopu, na tę uroczystość.
  3. Jutro uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte o godzinie 700 i 1800.
  4. Dziś o godzinie 1630 w nowym domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  5. Dziś ostatnia niedziela miesiąca sierpnia. Na mszy świętej o godzinie 1830 będzie można złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca września. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną wraz dziewczynkami po I-szej Komunii św. do sypania kwiatkami.
  7. W gablocie przed kościołem przy wyjściu z zakrystii znajduje się plakat z informacją o pieszej pielgrzymce z płockiej Fary do Skępego.
  8. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę, na prowadzone w tym roku prace.
  9. Bóg zapłać za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła przez Zaślubionych w ubiegłym tygodniu.
  10.  Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  11.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej  mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.