XX niedziela zwykła – 18 sierpnia 2019 r.

1. Dziś na każdej mszy świętej żegnamy i dziękujemy Księdzu Markowi, który po 5 latach bycia z nami przechodzi na nowy wikariat.
  2. Za tydzień w niedzielę na mszy świętej o godzinie 1200 będą nasze dożynki parafialne. Proszę mieszkańców poszczególnych wiosek o przygotowanie wieńców dożynkowych. Zapraszam Poczty Sztandarowe wszystkich Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu parafii.
  3. Pielgrzymów wyjeżdżających we wrześniu do Turcji bardzo proszę, aby do 20 sierpnia, w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, wpłacili ostatnią ratę, a także opłatę za przejazd autokarem na lotnisko i podali niezbędne dla celów organizacyjnych dane.

Spotkanie pielgrzymów z Panią Dyrektor Biura będzie w sobotę 24 sierpnia o godz. 10.00  w nowym domu parafialnym.

1. Za tydzień w niedzielę o godzinie 1630 w nowym domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  2. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca sierpnia. Na mszy świętej o godzinie 1830 będzie można złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji.
  3. W gablocie przed kościołem przy wyjściu z zakrystii znajduje się plakat z informacją o pieszej pielgrzymce z płockiej Fary do Skępego.
  4. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę oraz bezpośrednio do mnie, na prowadzone w tym roku prace.
  5. Bóg zapłać za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła przez wczoraj Zaślubionych.
  6. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  7.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej  mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.