XVIII niedziela zwykła – 4 sierpnia 2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca sierpnia. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną wraz dziewczynkami po
    I-szej Komunii św. do sypania kwiatkami.
  2. W najbliższy wtorek - 6 sierpnia - uroczystość Przemienienia Pańskiego. W naszym kościele msze święte o godzinie 7.00, 9.00 i z racji dnia pracy o godzinie 18.00.
  3. Również we wtorek z kościoła parafii pw. św. Benedykta w Płocku-Radziwiu po mszy świętej o godzinie 6.00 wyruszy po raz 38-my Piesza Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę. Na pielgrzymkę duchową można zapisywać się jeszcze do 6 sierpnia włącznie w zakrystii kościoła po mszach świętych. Pielgrzymów duchowych zapraszam od 6 do 14 sierpnia - oprócz niedzieli - na msze święte o godzinie 18.00.
  4. Bóg zapłać Zaślubionym za kwiaty, które mamy w prezbiterium kościoła.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za dodatkowe ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę, na prowadzone w tym roku prace.
  6. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  7.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej  mszy świętej Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.