VI niedziela wielkanocna – 26 maja 2019 r.

 1. Dziś o godzinie 1600 w nowym domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
 2. Natomiast po mszy świętej dziękczynno-błagalnej o godzinie 1830 będzie możliwość złożenia przyrzeczeń Duchowej adopcji.
 3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele jeszcze w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godzinie 1730. Dziś o godzinie 1630.
 4. W najbliższą sobotę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godzinie 1730. W soboty według grafiku umieszczonego w gablotach przed kościołem:
 • sobota 1 czerwca po mszy świętej która będzie o godzinie 1830,
 • sobota 8 czerwca po mszy świętej która będzie o godzinie 1830,
 • sobota 15 czerwca o godzinie 1700;
 • sobota 22 czerwca po mszy świętej która będzie o godzinie 1830,
 • sobota 29 czerwca po mszy świętej która będzie o godzinie 1600,

W niedziele i święta nabożeństwa czerwcowe o godzinie 1630.

 1. W najbliższą sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca czerwca. Nabożeństwo pierwszosobotnie połączone z nabożeństwem czerwcowym, po mszy świętej która będzie o godzinie 1830.
 2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca czerwca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną wraz dziewczynkami po I-szej Komunii św. do sypania kwiatkami.
 3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prowadzone w tym roku prace, w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę, w ciągu tygodnia w kancelarii parafialnej oraz za te, które wpłynęły na konto parafialne.
 4. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
 5. Dziś 26 maja - Dzień Matki. My Kapłani, wszystkim tu obecnym Mamom i wszystkim Mamom z terenu Parafii, pragniemy wyrazić wdzięczność za wielką miłość i codzienny trud wkładane w wychowanie dzieci oraz w życie całych rodzin. Dziś, w czasie mszy świętych, modlimy za wszystkie Matki.
 6. Natomiast w najbliższą sobotę przypada Dzień Dziecka. Życzymy wszystkim dzieciom, aby na drodze swego życia spotykali wspaniałych ludzi, którzy pomogą im dobrze przeżyć tak ważny czas wiosny swojego życia. W intencji wszystkich dzieci będziemy się modlić w sobotę 1 czerwca na mszach świętych oraz nabożeństwie czerwcowym.
 7.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej mszy świętej Gościom oraz Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.

Dodatkowe informacje