V niedziela wielkanocna – 19 maja 2019 r.

 1. Dziś, na mszy świętej o godzinie 1200, zbiorowy jubileusz Małżeństw obchodzących 50-tą rocznicę ślubu. Serdecznie zapraszam Jubilatów i ich rodziny na tę szczególną mszę świętą.
 2. Nabożeństwa majowe w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godzinie 1730. W soboty nabożeństwa majowe według następującego grafiku:
 • 25 maja godzina 1700.

W każdą niedzielę o godzinie 1630.

 1. W najbliższą sobotę egzamin dla uczniów klas IV przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego. Szczegóły znajdują się w gablotach przed kościołem.
 2. W dniach 19-26 maja 2019 r. pod hasłem „W mocy Bożego Ducha” będziemy obchodzić po raz 56-ty Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
 3. Kuria Diecezjalna Płocka informuje, iż w sobotę 25 maja br. odbędzie się kolejny pochówek dzieci zmarłych przed narodzeniem. Pogrzeb rozpocznie się o godz. 1700 w kaplicy na cmentarzu katolickim w Płocku przy ul. Kobylińskiego.
 4. Za tydzień o godzinie 1600 w nowym domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
 5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca maja. Na mszy świętej dziękczynno-błagalnej o godzinie 1830 będzie można złożyć przyrzeczenia Duchowej adopcji. Zachęcam do podejmowania tego dzieła.
 6. Zwracam się z prośbą do pielgrzymów wyjeżdżających 25 czerwca br. (wtorek) na jednodniową pielgrzymko-wycieczkę do Głogowca, Kłodawy, Sanktuarium w Świnicach Warckich i Łęczycy, którzy nie uregulowali dotychczas należności za wyjazd, aby uczynili to najpóźniej do 22 maja - dziś w zakrystii kościoła po mszach świętych, zaś w dni powszednie (poniedziałek, wtorek, środa) w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
 7. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na prowadzone w tym roku prace, w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę i w ciągu tygodnia w kancelarii parafialnej.
 8.  Serdeczne Bóg zapłać za kwiaty ofiarowane przez wczoraj Zaślubionych.
 9.  Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
 10.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej mszy świętej Gościom oraz Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.

Dodatkowe informacje