II dzień Świąt Wielkiej Nocy – 22 kwietnia 2019 r.

 1. Wyrażam podziękowanie Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego kościoła i Parafii za piękne przeżycie całego Triduum Paschalnego, łącznie ze Świętami Wielkanocnymi.
 2. Dziś drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy, msze święte będą: 700, 900, 1030, 1200, 1700. Nie będzie mszy o godzinie 1830.
 3. Uroczystość Świąt Wielkanocnych trwa przez oktawę i kończy się Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
 4. W czwartek o godzinie 19.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 5. W najbliższą sobotę w naszej Parafii będzie uroczystość związana z dorocznym wspomnieniem św. Joanny Beretty Molla. Już tradycyjnie o godzinie 900 spod płockiej Stanisławówki wyruszy piesza pielgrzymka do naszego kościoła jako miejsca kultu św. Joanny Beretty Molla. Uroczysta msza święta będzie o godzinie 1200, zostanie odprawiona w intencji wszystkich pielgrzymów oraz w intencji wszystkich, którzy przybędą, aby uczestniczyć w tejże mszy świętej.
 6. W niedzielę za tydzień o godzinie 1630 w domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
 7. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca kwietnia. Na mszy świętej dziękczynno-błagalnej o godzinie 1830 będzie można złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Zachęcam do podejmowania tego dzieła. 
 8. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
 9. Życzę błogosławionego przeżycia II dnia Świąt dla Parafian, Gości i Sympatyków Parafii i kościoła.
 10. W najbliższy czwartek swoje imieniny będzie obchodził ksiądz Marek. Składamy mu z tej okazji najserdeczniejsze życzenia, a w tym dniu będziemy się modlić w jego intencji na wszystkich mszach świętych.
 11.  Dziś będzie wielu z nas podróżować. Życzę szczęśliwego dotarcia do celu.

(Na zakończenie każdej mszy świętej modlitwa w intencji podróżujących).

 1.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom oraz uczestniczącym w tej mszy świętej Gościom oraz Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczęliśmy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.

 

 

 

Dodatkowe informacje