XX niedziela zwykła – 19 sierpnia 2018 r.

  1. Dziś w Rostkowie – miejscu narodzin św. Stanisława Kostki odbywają się diecezjalne uroczystości ku czci patrona naszej diecezji. W naszej Parafii jest organizowany wyjazd autokarowy na tę uroczystość. Wyjazd z parkingu przy kościele o godzinie 1230.
  2. Za tydzień, w niedzielę 26 sierpnia, na mszy świętej o godzinie 1200 będą nasze dożynki parafialne. Proszę mieszkańców poszczególnych wiosek o przygotowanie wieńców dożynkowych. Zapraszam Poczty Sztandarowe Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Parafii, zapraszam Parafian, Gości i Sympatyków naszego kościoła i Parafii na tę uroczystość.

Za tydzień w niedzielę będziemy jednocześnie obchodzić uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

  1. Za tydzień w niedzielę o godzinie 1630 w nowym domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  2. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca sierpnia. Na mszy świętej o godzinie 1830 będzie można złożyć przyrzeczenie Duchowej Adopcji. Zachęcam do podejmowania tego dzieła.
  3. Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę oraz wpłacane bezpośrednio na konto parafialne, z przeznaczeniem na prace które są w tym roku prowadzone.
  4.  Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  5.  Już zwyczajowo, my duszpasterze, wszystkim Parafianom, Gościom, również którzy spędzają u nas wakacje oraz Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.

 

 

Dodatkowe informacje