XI niedziela zwykła  – 17 czerwca 2018 r.

  1. Dziś, po mszy świętej o godzinie 10.30, nabożeństwo dziękczynne z racji kończącego się roku szkolno-katechetycznego, z prośbą o szczęśliwe wakacje i dobry wypoczynek. W poniedziałek i we wtorek od godziny 17.00 do 18.00 spowiedź z racji kończącego się roku szkolno-katechetycznego.

Od soboty wakacje, dla wielu też czas urlopu. Życzymy, aby był to czas dobrego odpoczynku przede wszystkim w gronie całych rodzin. Nie zapominajmy o naszym kontakcie z Bogiem, o niedzielnych mszach świętych i o codziennej modlitwie.

  1. Dziś, po mszy świętej o godzinie 12.00, rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, które potrwa do jutra do godziny 12.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie dziś do godziny 21.00, z przerwami na msze święte, jutro po mszy świętej o godzinie 7.00, do godziny 12.00.

Zachęcam do włączenia się – oprócz członków Legionu Maryi i Kół różańcowych – również wszystkich Parafian.

  1. Dziś o godzinie 19.00 w nowym domu parafialnym spotkanie Parafialnej Rady Gospodarczej.
  2. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30. W soboty nabożeństwa czerwcowe według grafiku umieszczonego w gablotach przed kościołem:
  • sobota 23 czerwca po mszy świętej, która będzie o godzinie 19.00,
  • sobota 30 czerwca po mszy świętej, która będzie o godzinie 16.00.

W niedziele i święta nabożeństwa czerwcowe o godzinie 16.30.

  1. Bóg zapłać za złożone ofiary w kopertach na tacę i w kancelarii parafialnej z przeznaczeniem na prace, które będą w tym roku prowadzone.
  2. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  3. W najbliższą sobotę 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Wszystkim obecnym tatusiom składamy jak najserdeczniejsze życzenia, aby udało się jak najlepiej wypełnić ważne posłannictwo taty i męża w każdej rodzinie.
  4. My duszpasterze, już zwyczajowo, wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.

Dodatkowe informacje