IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 r.

1. Dziś rozpoczyna się 55-ty Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. W tym roku pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
  2. Informuję, że drugi (ostateczny) termin egzaminu przed I-szą Komunia Świętą i Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego dla tych, którzy nie mogli być w pierwszym terminie:
  • 26 kwietnia godzina 1540 – I-sza Komunia (alby) oraz Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego Szkoła Podstawowa nr 20 w Płocku - Borowiczkach;
  • 26 kwietnia godzina 1840 – I-sza Komunia Święta (stroje tradycyjne) oraz Odnowienie Przyrzeczeń Chrztu Świętego dzieci ze szkół spoza terenu parafii.
  1. W maju nie będzie już cyklicznych, niedzielnych spotkań dla dzieci klas III przed I-szą Komunią Świętą i klas IV przed Uroczystym Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego. Harmonogramy spotkań praktycznych przygotowujących do tych uroczystości są zamieszczone w gablotach przed kościołem.
  2. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  3. Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.