II dzień Świąt Wielkanocnych – 2 kwietnia 2018 r.

1. Wyrażam podziękowanie Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego kościoła i Parafii za piękne przeżycie całego Triduum Paschalnego, łącznie ze Świętami Wielkanocnymi.
  2. Dziś, drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy, msze święte będą: 700, 900, 1030, 1200, 1700. Nie będzie mszy o godzinie 1830.
  3. Dziś przypada 13 rocznica odejścia do Domu Ojca Jana Pawła II. Zapraszam na godzinę 2100, na uroczysty Apel.
  4. W piątek po Świętach tj. 6 kwietnia przypada druga rocznica nawiedzenia naszej Parafii przez Matkę Bożą w Ikonie Jasnogórskiej. Zapraszam na godzinę 2000 na mszę świętą w intencji całej Parafii, która zakończy się Apelem Jasnogórskim.
  5. Uroczystość Świąt Wielkanocnych trwa przez oktawę i kończy się Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  6. Dziś będzie wielu z nas podróżować. Życzę szczęśliwego dotarcia do celu. Na zakończenie każdej mszy świętej modlitwa w intencji podróżujących.
  7. Czasopisma religijne – bieżący numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa – możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  8. Życzę błogosławionego przeżycia II dnia Świąt dla Parafian, Gości i Sympatyków Parafii i kościoła.
  9. Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.