XXI Niedziela zwykła – dnia 27 sierpnia 2017 r.

1. Dziś ostatnia niedziela miesiąca sierpnia. Na mszy świętej dziękczynno-błagalnej o godzinie 18.30 można złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji. Zachęcam do podejmowania tego dzieła.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca września:
  1. Pierwszy piątek spowiedź od 1600 do 1800. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od 1700 do 1800. Nabożeństwo pierwszopiątkowe o godzinie 1740. Gorąca zachęta do dzieci i młodzieży, aby w pierwszy piątek odbyli spowiedź, z racji zbliżającego się rozpoczęcia nowego roku szkolno – katechetycznego.
  2. Nabożeństwo pierwszosobotnie po mszy świętej, która jest o godzinie 1800.
  3. W przyszłą niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca września, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną wraz z dziewczynkami do sypania kwiatkami. Zwracam się z prośbą o przyniesienie płatków kwiatów.
  1. Od dziś za dwa tygodnie tj. w niedzielę 10 września o godzinie 1030 będzie już msza święta dla dzieci z właściwą oprawą liturgiczną. Zapraszamy dzieci i młodzież, aby w sposób modlitewny rozpocząć nowy rok szkolno – katechetyczny. Na tę mszę świętą zapraszamy pierwszaków z tornistrami wypełnionymi książkami, zeszytami i przyborami szkolnymi, na której zostaną poświęcone.
  2. Od 1 września wracamy do mszy świętych w dni powszednie o godzinie 700.
  3. Dziś o godzinie 1630 w nowym domu parafialnym spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  4. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę, na prowadzone w tym roku prace.
  5. Kwiaty do kościoła na dzisiejszą niedzielę zostały zakupione z pieniędzy parafialnych.
  6. Czasopisma religijne - bieżący numer Gościa Niedzielnego, możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  7. Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.