XIII Niedziela zwykła – dnia 2 lipca 2017 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca lipca. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna wewnątrz kościoła, bez asysty procesyjnej.
  2. Dziś o godzinie 1630 spotkanie w nowym domu parafialnym dla przewodniczących kół różańcowych.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca lipca:
  1. Pierwszy czwartek – o godzinie 1700 zostanie odprawiona msza święta w intencji Parafialnej Grupy Krwi Chrystusa.
  2. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 1600 do 1800. Adoracja w ciszy od 1630 do 1730. Nabożeństwo pierwszopiątkowe przed mszą świętą o godzinie 1800.
  1. Już tradycyjnie, od dnia jutrzejszego w dni powszednie przez czas wakacji, nie ma mszy świętej o godzinie 700 w dni powszednie.
  2. W najbliższa środę 5 lipca o godzinie 19.00 spotkanie w nowym domu parafialnym Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone bezpośrednio do mnie i w ubiegłą niedzielę w kopertach na tacę, na prowadzone w tym roku prace.
  4. Serdeczne Bóg zapłać wczoraj Zaślubionym za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła.
  5. Czasopisma religijne, bieżący numer Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa, możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  6. Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.