II dzień Świąt Wielkiej Nocy  – dnia 17 kwietnia 2017 r.

1. Wyrażam podziękowanie Parafianom, Gościom i Sympatykom naszego kościoła i Parafii za piękne przeżycie całego Triduum Paschalnego, łącznie ze Świętami Wielkanocnymi.
  2. Dziś, drugi dzień Świąt Wielkiej Nocy, msze święte będą: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00. Nie będzie mszy o godzinie 18.30.
  3. Uroczystość Świąt Wielkanocnych trwa przez oktawę i kończy się Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  4. Dziś będzie wielu z nas podróżować. Życzę szczęśliwego dotarcia do celu. Na zakończenie każdej mszy świętej modlitwa w intencji podróżujących.
  5. Od dnia jutrzejszego rozpoczną się prace wokół kościoła: odprowadzenie wody deszczowej wraz z budową nowego chodnika wykonanego w granicie.
  6. W najbliższą sobotę w godzinach 1000 – 1300 organizowane są Dni Otwartych Drzwi Szkół Katolickich w Płocku. Szczegóły na stronie stanislaum.pl
  7. Czasopisma religijne - świąteczny numer Gościa Niedzielnego oraz kwietniowy numer Małego Gościa, możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  8. Życzę błogosławionego przeżycia II dnia Świąt dla Parafian, Gości i Sympatyków Parafii i kościoła.
  9. Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.