XX Niedziela zwykła – dnia 14 sierpnia 2016 r.

1. Jutro 15 sierpnia - uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze święte jak w każdą niedzielę: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o godzinie 17.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na zakończenie każdej mszy świętej.
  2. ZAPROSZENIE BISKUPA PŁOCKIEGO DO UDZIAŁU W OBCHODACH 1050. ROCZNICY CHRZTU POLSKI

Drodzy Diecezjanie,

Dziękując za inicjatywę samorządu Miasta Ciechanowa i miejscowych parafii serdecznie zapraszam na obchody 1050.  rocznicy Chrztu Polski w dniu 28 sierpnia b.r. (niedziela). Dziękczynną Eucharystię będę sprawował o godz. 13.00 na Błoniach Zamkowych w Ciechanowie. Poprzedzi ją uroczysta procesja, która o godz. 12.00 wyruszy z ciechanowskiej fary (kościół parafii św. Józefa w Ciechanowie). Po Eucharystii w programie uroczystości znajdzie się również koncert pieśni patriotycznych, rekonstrukcja osady średniowiecznej (godz. 15.00) i projekcja filmu „Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem” w reż. J. Hoffmana (godz. 20.00).

Serdecznie zapraszam do udziału w tych ważnych uroczystościach.

Płock, 4 sierpnia 2016 r.                                                        Wasz biskup Piotr

1. Od dziś za 2 tygodnie tj. w niedzielę 28 sierpnia nasze dożynki parafialne, na mszy świętej o godzinie 12.00. Proszę mieszkańców poszczególnych wiosek o przygotowanie wieńców dożynkowych. Zapraszam Orkiestrę Strażacką, Parafian, Gości i Sympatyków naszego Kościoła i Parafii.
  2. Za tydzień, w niedzielę 21 sierpnia, po mszy świętej o godzinie 12.00, spotkanie z Panią Dyrektor Biura Nomada dla pielgrzymów wyjeżdżających we wrześniu do Italii.
  3. Od początku sierpnia możliwy jest dojazd z Borowiczek Pieniek, Liszyna, Bielina, autobusem linii 132 na msze niedzielne w naszym kościele o godzinie 9.00 i 17.00. Jest to linia okrężna, dojazdowa, która w dni robocze i w soboty biegnie przez Gościniec, a tylko w niedziele ulicą Harcerska i Wyszogrodzką.
  4. Za tydzień, w niedzielę o 16.30, spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.
  5. Czasopisma religijne - bieżący numer Gościa Niedzielnego możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  6. Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.