III Niedziela wielkanocna – dnia 10 kwietnia 2016 r.

1. W ubiegłym tygodniu przeżyliśmy czas peregrynacji Matki Bożej w Ikonie Jasnogórskiej. Wyrażam przeolbrzymią radość z bardzo licznego udziału w przeżyciu tejże uroczystości. Słowa podziękowania kieruję również do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w przeżycie tej uroczystości.
  2. Dziś Niedziela Biblijna, początek Tygodnia Biblijnego. Niech ten tydzień będzie okazją, aby znaleźć czas na czytanie Pisma Świętego i refleksję nad Bożym Słowem w tej Świętej Księdze.
  3. Dzisiaj na mszach świętych o godzinie 9.00 i 12.00 będzie, zamiast kazania, program słowno – muzyczny przygotowany przez Zespół Santiago „Błogosławieni Miłosierni”.
  4. Informuję młodzież klas III gimnazjum, iż egzamin przed bierzmowaniem odbędzie się w sobotę 16 kwietnia. Szczegółowe informacje zostaną umieszczone w gablotach przed kościołem.
  5. Są jeszcze trzy wolne miejsca na pielgrzymkę do Italii, we wrześniu br. Chętni mogą zgłaszać się w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania (link)
  6. Czasopisma religijne - bieżący numer Gościa Niedzielnego oraz kwietniowy numer Małego Gościa, możemy nabywać w zakrystii kościoła.
  7.  Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.