IV Niedziela Wielkiego Postu – dnia 6 marca 2016 r.

1. Dziś, po mszy świętej o  godzinie 1030 spotkanie dla uczniów klas III i ich rodziców przed pierwszą spowiedzią i komunią świętą.
  2. Dziś po sumie, z racji pierwszej niedzieli miesiąca marca, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  3. Natomiast po mszy świętej o godzinie 1700, spotkanie dla uczniów klas III gimnazjum, przed bierzmowaniem.
  4. W owocnym przeżyciu Wielkiego Postu mogą nam pomóc nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu:
  1. godz.1630 dla dzieci;
  2. godz. 1715 dla dorosłych;
  3. godz. 1900 dla młodzieży.
  1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym o godzinie 1630.
  2. W czwartek, piątek i sobotę przed Niedzielą Palmową (17-19 marca br.) będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy plan został zamieszczony na stronie internetowej Parafii.
  3. Również na naszej stronie internetowej w zakładce Peregrynacja Obrazu Matki Bożej został zamieszczony:
  1. program naszego parafialnego przygotowania do Doby Nawiedzenia
    (3- 5 kwietnia br.),
  2. program Doby Nawiedzenia (6-7 kwietnia br.).
  1. Począwszy od dzisiejszej niedzieli, w kruchcie kościoła, będziemy mogli nabywać u młodzieży oazowej materiały dekoracyjne oraz inne materiały związane z peregrynacją Obrazu Matki Bożej.
  2.  Są jeszcze wolne cztery miejsca na pielgrzymkę do Włoch we wrześniu br. Plan pielgrzymki znajduje się na parafialnej stronie internetowej. Chętni mogą zapisywać się w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
  3.  W zakrystii kościoła możemy nabywać dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego i marcowy numer Małego Gościa.
  4.  Najbliższy wtorek to 8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. My Kapłani wszystkim Niewiastom życzymy jak najwięcej Bożej radości z bardzo ważnej posługi pełnionej w rodzinach - żony, matki, babci i prababci. We wtorek na wszystkich mszach świętych będziemy się modlić za wszystkie niewiasty.
  5. Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.