II Niedziela zwykła – dnia 17 stycznia 2016 r.

1. Dziś gościmy w naszej Parafii zespół Moja Rodzina. Zespół zapewni oprawę muzyczną na mszach świętych o godzinie 10.30 i 12.00, zaś po sumie koncert kolęd w wykonaniu zespołu.
  2. W tym tygodniu przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. My Kapłani, wszystkim Babciom i Dziadkom, a także Prababciom i Pradziadkom składamy również najserdeczniejsze życzenia. Życzymy jak najlepszego zdrowia i radości ze swoich wnuków czy też prawnuków. Kieruję gorąca zachętę o odwiedzenie swoich Dziadków i złożenia im życzeń, a jeśli nie ma ich już na ziemi, niech popłynie modlitwa kierowana do Boga o jak najszybsze ich zbawienie.
  3. Jutro, w poniedziałek 18 stycznia, zostanie zamieszczony na parafialnej stronie internetowej plan pielgrzymki do Włoch. Planowany termin – wrzesień br. Zapisy od wtorku w kancelarii parafialnej, w godzinach urzędowania.
  4. W zakrystii kościoła możemy nabywać dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego i styczniowy numer Małego Gościa.
  5. Trwa czas wizyty duszpasterskiej. Czas wspólnej modlitwy i błogosławieństwa mieszkań i domów. Czas naszych wspólnych, bezpośrednich spotkań i rozmów. Jeśli dzieci i młodzież będą w szkole, proszę o pozostawienie zeszytów od religii. Zwyczajem lat ubiegłych, na 10 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej, prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Dawid będzie roznosił: wodę święconą, kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji Panu Dawidowi są jedną z form naszej wdzięczności za prace wykonywane przez niego w kościele i przy kościele. Plan kolędy na dni do 25 stycznia został już podany. Dziś ciąg dalszy planu kolędy tj. od  wtorku 26 stycznia do poniedziałku 1 lutego. Plan kolędy znajduje się na parafialnej stronie internetowej i w gablotach przed kościołem.
  6.  Od Świąt przez cały okres kolędy do dnia 14 lutego 2016 roku msze święte w dni powszednie tylko o godzinie 7.00 i 7.30. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 7.30 – 8.00.
  7. Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.