Uroczystość Chrztu Jezusa – dnia 10 stycznia 2016 r.

1. Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Chrztu Jezusa Chrystusa w wodach Jordanu, która rozpoczyna czas Jego publicznej działalności. Z racji 1050 rocznicy Chrztu Polski, na każdej mszy świętej odnawiamy przyrzeczenia Chrztu Świętego.
  2. Za tydzień będziemy gościć w naszej Parafii zespół Moja Rodzina. Zespół zapewni oprawę muzyczną na mszach świętych o godzinie 10.30 i 12.00, zaś po sumie koncert kolęd w wykonaniu zespołu.
  3. Proszę, aby młodzież III klas gimnazjum zapoznała się z planem spotkań w małych grupach w miesiącu styczniu.
  4. W zakrystii kościoła możemy nabywać dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego i styczniowy numer Małego Gościa.
  5. Trwa czas wizyty duszpasterskiej. Czas wspólnej modlitwy i błogosławieństwa mieszkań i domów. Czas naszych wspólnych, bezpośrednich spotkań i rozmów. Jeśli dzieci i młodzież będą w szkole, proszę o pozostawienie zeszytów od religii. Zwyczajem lat ubiegłych, na 10 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej, prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Dawid będzie roznosił: wodę święconą, kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji Panu Dawidowi są jedną z form naszej wdzięczności za prace wykonywane przez niego w kościele i przy kościele. Plan kolędy na dni do 18 stycznia został już podany. Dziś ciąg dalszy planu kolędy tj. od  wtorku 19 stycznia do poniedziałku 25 stycznia. Plan kolędy znajduje się na parafialnej stronie internetowej i w gablotach przed kościołem.
  6.  Od Świąt przez cały okres kolędy do dnia 14 lutego 2016 roku msze święte w dni powszednie tylko o godzinie 7.00 i 7.30. Kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 7.30 – 8.00.
  7.  Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.