XXI Niedziela zwykła – dnia 23 sierpnia 2015 r.

1.     Dziś o godzinie 16.30 na plebanii spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.

2.     Najbliższa środa to 26 sierpnia  - święto Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte godzina: 7.00, 9.00 i po południu - z racji dnia pracy - o godzinie 18.00.

3.     Za tydzień uroczystość dożynkowa – nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony. Msza święta o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszam mieszkańców wiosek z wieńcami dożynkowymi oraz Orkiestrę Strażacką.

4.     W gablotach przed kościołem znajdują się plakaty o pieszej pielgrzymce z Płocka do Skępego.

5.     Dziękuję za ofiary złożone na kościół w kopertach na tacę.

6.     Dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego możemy nabywać w zakrystii kościoła.

7.     Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.