XX Niedziela zwykła – dnia 16 sierpnia 2015 r.

1.     Dziś, na zakończenie każdej mszy świętej, wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiew Suplikacji z prośbą do Boga o upragniony deszcz.

2.     Pragnę poinformować o uroczystości 110-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Gulczewie, która będzie w najbliższą sobotę 22 sierpnia przy Strażnicy OSP w Gulczewie. Początek uroczystości o godzinie 14.30. W imieniu OSP Gulczewo wszystkich serdecznie zapraszam.

3.     Za tydzień o godzinie 16.30 na plebanii spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.

4.     Jak już informowałem, od dziś za dwa tygodnie, uroczystość dożynkowa – nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony. Msza święta o godzinie 12.00. Serdecznie zapraszam mieszkańców wiosek z wieńcami dożynkowymi oraz Orkiestrę Strażacką.

5.     W gablotach przed kościołem znajdują się plakaty o pieszej pielgrzymce z Płocka do Skępego.

6.     Pragnę bardzo serdecznie podziękować za ofiarę od pielgrzymów, którzy byli w Licheniu, w łącznej wysokości 414 zł. O przeznaczeniu tejże ofiary, łącznie z ofiarą z poprzedniej pielgrzymki, poinformuję po zakupieniu daru dla Parafii.

7.     Serdeczne Bóg zapłać za kwiaty ofiarowane do kościoła na dzisiejszą niedzielę przez wczoraj Zaślubionych.

8.     Dziękuję za ofiary złożone na kościół w kopertach na tacę.

9.     Dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego możemy nabywać w zakrystii kościoła.

10. Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.