XIX Niedziela zwykła – dnia 9 sierpnia 2015 r.

1.     Dnia 6 sierpnia wyruszyła po raz kolejny piesza pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Pielgrzymów duchowych zapraszam do 14 sierpnia - oprócz niedzieli – na msze święte o godzinie 18.00.

2.     Dziś w kościele po mszy świętej o godzinie 18.30 spotkanie z Panią Dyrektor Biura Nomada dla pielgrzymów wyjeżdżających we wrześniu do Grecji.

3.     W dniu 12 sierpnia br. (środa) jest organizowana jednodniowa autokarowa pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd o godzinie 6.00, powrót około godziny 18.30. Koszt wyjazdu wraz z ubezpieczeniem - 28 zł od osoby. Pozostały 3 wolne miejsca. Osoby chętne proszę o zapisywanie się dziś w zakrystii kościoła po mszach świętych.

4.     We wtorek 13 sierpnia – kolejne już nabożeństwo fatimskie. Program będzie następujący:

•    godzina 17.00 różaniec prowadzony przez kolejne Koło Różańcowe,
  •    potem procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej, ze świecami, przy śpiewie pieśni Z dalekiej Fatimy,
  •    o godzinie 18.00 msza święta.

5.     Zgodnie z propozycją Wójta Gminy Słupno dnia 14 sierpnia o godzinie 10.00 zostanie odprawiona w naszym kościele msza święta w intencji Ojczyzny, po której zostaną złożone kwiaty przy pomniku w Bielinie. Serdecznie zapraszam.

6.     W najbliższą sobotę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze święte jak w każdą niedzielę: 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i o godzinie 18.00. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na zakończenie każdej mszy świętej.

7.     Dziękuję za ofiary złożone na kościół w kopertach na tacę.

8.     Czasopisma religijne (dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego oraz wakacyjny numer Małego Gościa) możemy nabywać w zakrystii kościoła.

9.     Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.