XI Niedziela zwykła – dnia 14 czerwca 2015 r.

1.     Dziś X Pielgrzymka z płockiej Stanisławówki do naszego kościoła - jako miejsca kultu św. Joanny Beretta Molla. Szczegóły znajdują się na naszej stronie parafialnej. Gorąco zachęcam do uczestnictwa całe rodziny, aby za pośrednictwem św. Joanny dziękować Bogu za wszelkie otrzymane łaski i prosić o potrzebne łaski na dziś i jutro naszego życia. Na zakończenie będzie losowanie atrakcyjnych nagród, w których będą też vouchery na rodzinny obiad w restauracji.

2.     Trwa miesiąc czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30. W soboty według grafiku umieszczonego w gablotach przed kościołem:

•    sobota 20 czerwca godzina 17.30,
  •    sobota 27 czerwca godzina 16.30.

W niedziele i święta nabożeństwa czerwcowe o godzinie 16.30.

3.     W najbliższą środę i najbliższy czwartek od godziny 17.30 do 18.30 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży z racji kończącego się roku szkolno – katechetycznego.

4.     W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godzinie 10.30 (dziecięcej) uroczyste zakończenie roku szkolno – katechetycznego.

5.      W sobotę 20 czerwca w Pułtusku rozpoczyna się peregrynacja kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, w naszej diecezji. Na tę uroczystość jest organizowany wyjazd autokarowy z naszej Parafii. Wyjazd o godzinie 11.00. Powrót około godziny 19.00. Osoby chętne mogą zapisywać się w zakrystii kościoła w niedziele i święta oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, do 15 czerwca. Koszt wyjazdu dla dorosłych - 15 złotych, dla młodzieży – 10 złotych.

6.     Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w kopertach na tacę na prowadzone w tym roku prace.

7.     Czasopisma religijne (Gość Niedzielny i Mały Gość) możemy nabywać w zakrystii kościoła.

8.      Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.