III Niedziela wielkanocna – dnia 19 kwietnia 2015 r.

1.     Dziś Niedziela Biblijna, początek Tygodnia Biblijnego. Niech ten tydzień będzie okazją, aby znaleźć czas na czytanie Pisma Świętego i refleksję nad Bożym Słowem w tej Świętej Księdze.

2.     Jutro o godzinie 12.00 rozpoczyna się Jerycho Różańcowe, które zakończy się we wtorek o godzinie 12.00.

W czasie Jerycha adoracja Najświętszego Sakramentu:

• jutro od godziny 12.00 do 21.00, z przerwą na msze święte,
  • we wtorek po mszy świętej, która jest o godzinie 7.00 do godziny 12.00.

Zachęcam do włączenia się w adorację Najświętszego Sakramentu.

Poza czasem adoracji w kościele będą modlitwy w domach, według grafiku ustalonego przez Legion Maryi.

3.     Zgodnie z informacją z ubiegłej niedzieli, zakupiłem nowe wycieraczki do wewnątrz kościoła, przy każdym wejściu, za co zapłaciłem 853,20 zł. O przeznaczeniu pozostałych pieniędzy odrębnie poinformuję.

4.     Z przyczyn losowych zwolniło się jedno miejsce na wrześniową pielgrzymkę do Grecji. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Program pielgrzymki jest umieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej, w zakładce Pielgrzymki.

5.     Pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym Księżom Markom, którzy w najbliższą sobotę obchodzą dzień swoich imienin.

6.     Serdeczne Bóg zapłać wczoraj Zaślubionym, za ofiarowane kompozycje kwiatowe do prezbiterium.

7.     Czasopisma religijne (Gość Niedzielny i Mały Gość) możemy nabywać w zakrystii kościoła.

8.     Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.