IV Niedziela Wielkiego Postu – 15 marca 2015 roku

1.    W owocnym przeżyciu Wielkiego Postu mogą nam pomóc nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

2.    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu:

a)    Dla dzieci godzina 16.30.

b)    Dla dorosłych godzina 17.15.

c)    Dla młodzieży godzina 19.00.

3.    Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym o godzinie 16.30.

4.    W czwartek, piątek i sobotę przed Niedzielą Palmową będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy plan zostanie umieszczony na stronie internetowej Parafii.

5.    W ramach akcji Caritas w zakrystii kościoła możemy nabywać - w cenie 5 zł - czekoladowe baranki wielkanocne, które wkładamy do koszyczka z tzw. święconką. Ofiara złożona przy zakupie tegoż baranka jest przeznaczona na cele charytatywne Kościoła.

6.    Bardzo dziękuję Parafialnej Radzie Charytatywnej za trud włożony w rozdysponowanie jabłek, która nasza Parafia otrzymała od Caritas Diecezji Płockiej.

7.    Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prowadzone prace, bezpośrednio do mnie oraz złożoną oddzielnie ofiarę w wysokości 200 zł, na cele charytatywne Parafii.

8.    Czasopisma religijne (Gość Niedzielny i Mały Gość) zawsze możemy nabywać w zakrystii kościoła.

9.    Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.