V Niedziela zwykła – 8 lutego 2015 roku

1.    Dziś po mszy świętej dziecięcej spotkanie dla uczniów klas IV i ich rodziców przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego.

2.    W środę 11 lutego doroczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes - Światowy Dzień Chorego. Już zwyczajowo zapraszam wszystkie osoby chore i osoby starsze na wspólną mszę świętą, która będzie o godzinie 17.00. Msza święta zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem (tzw. błogosławieństwo z Lourdes).

3.    Ksiądz Marek zaprasza młodzież III klas gimnazjum na spotkanie w najbliższy piątek na godzinę 17.00.

4.    W najbliższą sobotę 14 lutego zakończymy wizytę duszpasterską. Plan wizyty duszpasterskiej jest umieszczony w gablotach przed kościołem i na parafialnej stronie internetowej. Jeśli dzieci i młodzież będą w szkole, proszę o pozostawienie zeszytów od religii. Zwyczajem lat ubiegłych, na 10 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej, prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Dawid będzie roznosił: wodę święconą, kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji Panu Dawidowi są jedną z form naszej wdzięczności za prace wykonywane przez niego w kościele i przy kościele.

5.    Przez czas wizyty duszpasterskiej, do dnia 15 lutego, msze święte w dni powszednie będą tylko o godzinie 7.00 i 7.30. Nie będzie mszy popołudniowych.

6.    Kancelaria parafialna do dnia 15 lutego będzie czynna w dni powszednie w godzinach 7.30 – 8.00.

7.    W przyszłą niedzielę, już zwyczajowo wszystkie msze święte zostaną odprawione w intencji Parafian, których my Kapłani odwiedziliśmy w czasie tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Będzie też podsumowanie kolędy. Serdecznie zapraszamy.

8.    Czasopisma religijne (Gość Niedzielny i Mały Gość) zawsze możemy nabywać w zakrystii kościoła.

9.    Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.