I Niedziela zwykła – 18 stycznia 2015 roku

1.    Za tydzień o godzinie 16.30 na plebanii spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.

2.    Jak na pewno wiemy, w 2016 r. w Krakowie będziemy przeżywać Światowe Dni Młodzieży. Wcześniej, w dniach 20-25 lipca 2016 r. młodzież z całego świata będzie miała różne spotkania w każdej diecezji w Polsce. Przybędzie też młodzież i do naszej diecezji. W związku z tym gorąca prośba o zgłaszanie się rodzin, które przyjęłyby młodzież do swoich domów w dniach 20-25 lipca 2016 r. Proszę o zgłoszenia w czasie wizyty duszpasterskiej, w zakrystii kościoła po mszach świętych niedzielnych oraz w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.

3.    Trwa wizyta duszpasterska. To czas wspólnej modlitwy i błogosławieństwa mieszkań i domów. Czas naszych wspólnych, bezpośrednich spotkań i rozmów. Jeśli dzieci i młodzież będą w szkole, proszę o pozostawienie zeszytów od religii. Zwyczajem lat ubiegłych, na 10 minut przed rozpoczęciem wizyty duszpasterskiej, prosimy o pojazdy. Wcześniej Pan Dawid będzie roznosił: wodę święconą, kredę i kadzidło. Ofiary składane przy tej okazji Panu Dawidowi są jedną z form naszej wdzięczności za prace wykonywane przez niego w kościele i przy kościele. Podany już był plan kolędy do dnia: 24 stycznia 2015 roku. Dziś podaję plan kolędy na kolejne dni: 26 – 31 stycznia 2015 roku.

4.     Przez czas wizyty duszpasterskiej, do dnia 15 lutego, msze święte w dni powszednie będą tylko o godzinie 7.00 i 7.30. Nie będzie mszy popołudniowych.

5.     Kancelaria parafialna do dnia 15 lutego będzie czynna w dni powszednie w godzinach 7.30 – 8.00.

6.     Czasopisma religijne (Gość Niedzielny i Mały Gość) zawsze możemy nabywać w zakrystii kościoła.

7.     Wszystkim Parafianom Gościom oraz Sympatykom kościoła i Parafii, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.