XXV Niedziela zwykła  – 21 września 2014 r.

1.      Serdeczne Bóg zapłać za pomoc duszpasterską Księdzu Profesorowi Markowi Wilczewskiemu.

2.      Rodziców uczniów klas trzecich i czwartych (przed pierwszą spowiedzią i komunią świętą oraz przed uroczystym odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego), uczęszczających do szkół poza parafią, prosimy o zgłoszenia na formularzach które są do pobrania na parafialnej stronie internetowej i w każdą niedzielę w zakrystii kościoła. Zgłoszenia są przyjmowane w miesiącu wrześniu. Od października rozpoczną się comiesięczne spotkania:

-      dla uczniów klas trzecich w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po mszy świętej która jest o godzinie 10.30,

-      dla uczniów klas czwartych w każdą drugą niedzielę miesiąca, po mszy świętej która jest o godzinie 10.30.

3.      Młodzież trzecich klas gimnazjum składa formularze zgłoszeniowe również we wrześniu. Formularze znajdują się na parafialnej stronie internetowej i w każdą niedzielę w zakrystii kościoła. Spotkania dla tejże młodzieży będą od października, w każdą trzecią niedzielę miesiąca, po mszy świętej która jest o godzinie 17.00.

4.      Od 1 października w zakrystii kościoła oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania możemy zamawiać:

-      msze święte na przyszły rok,

-      wypominki za zmarłych. Za tychże zmarłych będziemy modlić się po raz pierwszy na cmentarzu w uroczystość Wszystkich Świętych oraz we wszystkie niedziele roku aż do ostatniej niedzieli października 2015 roku.

5.      Za tydzień o godzinie 16.00 na plebanii spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych.

6.      Serdeczne Bóg zapłać za piękne kompozycje kwiatowe, ufundowane do naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę przez ofiarodawców z ulicy Pocztowej numer 16, 18, 20, 22, 24, ulicy Powiśle, Podwale, Roztocze i Rybna. Słowa szczególnego podziękowania kieruję wobec osób, które zbierały ofiary i zamówiły kompozycje kwiatowe w kwiaciarni.

7.      Na sumie modlitwa za synod.

8.      Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom Parafii i kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.