IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 11 maja 2014 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dziś nabożeństwo majowe o godzinie 16.30. Nabożeństwa majowe w kościele od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30. W soboty według następującego grafiku:
  • 17 maja godzina 17.30,
  • 24 maja godzina 16.30,
  • 31 maja godzina 17.30.

W każdą niedzielę i święta o godzinie 16.30.

1. Dziś o godzinie 16.00 na plebanii spotkanie dla Przewodniczących Kół Różańcowych
  2. W najbliższą środę pierwsze praktyczne spotkania dla uczniów klas IV przed Uroczystym Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego;
  1. o godzinie 16.00 dla uczniów ze szkoły w Płocku – Borowiczkach;
  2. o godzinie 19.00 dla uczniów ze szkół spoza Parafii.
  1. W przyszłą niedzielę w Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie diecezjalne dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II i Jana XXIII. O godzinie 12.00 uroczystej mszy świętej będzie przewodniczył Biskup Płocki. Kieruję gorącą zachętę do uczestnictwa w tychże uroczystościach.
  2. Dzisiejszy numer Gościa Niedzielnego jest droższy ze względu na film (7 zł).
  3. W gablocie przed kościołem jest plakat informujący o Pikniku Rodzinnym w Płocku – Borowiczkach, w ramach Płockiego Święta Rodzin.
  4. Nasz Parafialny Zespół Bemolla w gablotach przed kościołem umieścił plakat zapraszający nas na swój występ w Katedrze Płockiej.
  5. Na sumie modlitwa za synod.
  6. Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom Parafii i Kościoła, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.