IV Niedziela Wielkiego Postu – dnia 30 marca 2014 r.

1. Dziś Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym o godzinie 16.30. Tak będzie we wszystkie niedziele Wielkiego Postu.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu:
  1. Dla dzieci godzina 16.30.
  2. Dla dorosłych godzina 17.15.
  3. Dla młodzieży godzina 19.00
  1. Dziś na zakończenie mszy świętej rodzinnej, która jest o godzinie 18.30 będzie można złożyć przyżeczenia duchowej adopcji.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca kwietnia:
  1. Pierwszy czwartek adoracja od 17.00 do 18.00 prowadzona przez osoby należące do Parafialnej Grupy Przenajświętszej Krwi Chrystusowej.
  2. Pierwszy piątek spowiedź od 16.00 do 18.00. Z racji Drogi Krzyżowej nie ma adoracji Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po mszy, która jest o godzinie 18.00.
  3. Nabożeństwo pierwszosobotnie, po mszy świętej, która jest o godzinie 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej miesiąca kwietnia, po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  1. Ksiądz Mariusz w gablotach przed kościołem umieścił informacje dla młodzieży III klas gimnazjum o egzaminie, który odbędzie się w najbliższą sobotę i o spotkaniach w małych grupach.

Plan spotkań w małych grupach:

• Miesiąc kwiecień:
  1. Grupa I, prowadząca Pani Maria Marciniak, 9 kwietnia godzina 17.00.
  2. Grupa II, prowadząca Pani Ewa Magierska, 16 kwietnia godzina 18.00.
  3. Grupa III, prowadząca Pani Mariola Milewska, 25 kwietnia godzina 17.00.
  4. Grupa IV, prowadząca Pani Agnieszka Wojda, 15 kwietnia godzina 17.00.
  5. Grupa V, prowadząca Pani Maria Zalewska, 2 kwietnia godzina 17.00.
  6. Grupa VI, prowadząca Pani Maria Zalewska, 3 kwietnia godzina 17.00.
  1. Po przyszłej niedzieli, czwartek, piątek i sobota przed Niedzielą Palmową będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne, które w naszej Parafii będą renowacją Misji Świętych. Szczegółowy plan na stronie internetowej Parafii zostanie podany w najbliższy wtorek.
  2. W naszym mieście będą rekolekcje dla wdów, wdowców, osób z depresją i problemami onkologicznymi. Osoby zainteresowane mogą zapoznać się ze szczegółowym planem zamieszczonym w gablotach przed kościołem.
  3. Na sumie modlitwa za synod.
  4. Wszystkim, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.