III Niedziela Adwentu – dnia 15 grudnia 2013 r.

1. Dziś po mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie dla pielgrzymów, którzy byli na: Litwie, Łotwie, Estonii i w Helsinkach.
  2. Dziś, po mszy świętej, która jest o godzinie 17.00, kolejne spotkanie dla młodzieży III klas gimnazjum przed Sakramentem Bierzmowania.
  3. Jutro na godzinę 19.00 zapraszam na plebanię na spotkanie Parafialną Radę  Gospodarczą.
  4. W środę na godzinę 19.00 zapraszam na plebanię na spotkanie Parafialną Grupę Synodalną.
  5. Za tydzień, na zakończenie mszy świętej dziecięcej będą jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Płocku Borowiczkach.
  6. Bezpośrednio u Pana Organisty można dziś nabyć opłatek.
  7. W zakrystii kościoła możemy nabywać świece Caritas.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół oraz za ofiarę złożoną przez jedną z rodzin na cele charytatywne.
  9. Wyrażam radość i składam podziękowanie za piękne przeżycie rekolekcji adwentowych:
  1. Księdzu Rekolekcjoniście,
  2. Księżom Spowiednikom,
  3. Parafianom.
  1. Program planowanej pielgrzymki w roku 2014.
  2. Na sumie modlitwa za synod.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.