XXVI Niedziela zwykła - dnia 29 września 2013 r.

1. W tym tygodniu we wtorek rozpoczynamy miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych w naszym kościele:
  1. Dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 16.30;
  2. Dorośli:
  • od poniedziałku do piątku o godzinie 17.15;
  •  soboty:
  • pierwsza sobota godzina 19.00;
  • druga sobota 17.30;
  • trzecia sobota 17.30;
  • czwarta sobota 19.00;
  • w niedziele o godzinie 16.30;
  1. Młodzież raz w tygodniu – w każdy piątek października o godzinie 19.00.
  1. Jeśli nie możemy brać udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele, to starajmy się odmawiać różaniec całą rodziną w domu, aby przedstawiać Bogu za pośrednictwem Maryi swoje ważne intencje.
  2. Od dnia 1 października możemy zamawiać msze święte na 2014 rok oraz roczne wypominki na 2013/2014 rok, w dni powszednie w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania oraz w niedziele po mszach świętych w zakrystii kościoła.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca października. W pierwszy czwartek i pierwszy piątek nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu z racji nabożeństwa różańcowego.
  4. Spowiedź pierwszopiątkowa od godziny 16.00 do 18.00.
  5. Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca października. Po sumie ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna. Zapraszam asystę procesyjną wraz z dziewczynkami do sypania kwiatkami.
  6. Pierwsze spotkanie dla uczniów klas IV i ich rodziców będzie w II-gą niedzielę miesiąca października po mszy świętej dziecięcej.
  7. Młodzież przed bierzmowaniem będzie miała pierwsze spotkanie w III-cią niedzielę października, po mszy świętej o godzinie 17.00.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę lub bezpośrednio do mnie na prowadzone w tym roku prace.
  9. Dnia 8 października br. w Parafii Świętego Jana Chrzciciela w Płocku rozpoczną się rekolekcje ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Spotkania będą się odbywać cyklicznie co wtorek o godzinie 19.00.
  10. Na sumie modlitwa za synod.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy dziś czy też w tygodniu który rozpoczynamy, obchodzą czy też będą obchodzić imieniny, urodziny czy też inne uroczystości, składamy jak najserdeczniejsze życzenia.